• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Co wziąć pod uwagę przy wypożyczaniu podnośnika w Kwidzynie?

Jaki podnośnik wynająć?

Podnośnik jest niezawodnym urządzeniem, który sprawnie pomoże Ci wykonać prace na znacznych wysokościach. Dzięki niemu nie musisz rozstawiać żadnych rusztowań, ponieważ razem z Tobą może podnieść także narzędzia i materiały budowlane.

Bardzo wygodną opcją jest wynajem podnośnika, zanim jednak się na niego zdecydujesz, sprawdź, o czym należy pamiętać i co wziąć pod uwagę przy wyborze urządzenia.

Rodzaje podnośników

Najczęściej można się spotkać z podziałem podnośników na nożycowe oraz koszowe. Pierwsze z nich są uniwersalnym wyborem zwłaszcza wewnątrz budynków lub w trudnych warunkach. Odmiana akumulatorowa lub spalinowa pozwala dokładnie dopasować urządzenie do przestrzeni, w której będzie pracować.

Podnośniki koszowe są pewnym wyborem zwłaszcza do budowy hal, remontów, czy nawet mycia okien na wysokościach. Wśród urządzeń tego typu można wyróżnić podnośniki osobowe, koszowe montowane na aucie oraz teleskopowe.

Wynajem podnośnika w Kwidzynie - na co zwrócić uwagę?

Aby wszystkie prace przebiegły bezproblemowo i bezpiecznie, należy przed okresem wynajmu zadbać o kilka podstawowych rzeczy, takich jak:

Gabaryt podnośnika

Dopasowana wielkość podnośnika to kluczowy element udanej pracy. Co więcej, decydując się na konkretny udźwig, należy wziąć pod uwagę nie tylko ciężar pracownika, ale także wagę narzędzi lub dodatkowych materiałów budowlanych. Dla sprawnego przebiegu prac powinno się z dużą dokładnością określić jakiej wysokości podnośnika potrzeba.

Serwis i bezpieczeństwo - stan techniczny podnośnika

Bez gwarancji sprawnego i bezpiecznego sprzętu nikt nie podejmie się pracy. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie aktualnych badań urządzenia, wraz z ubezpieczeniem. Aby podnośnik nie budził wątpliwości, powinien zostać wykonany z elementów najwyższej jakości, które minimalizują ryzyko awarii. Obowiązkowy jest również serwis, który najczęściej oferuje wypożyczalnia. Dzięki niemu awarie zostają ekspresowo naprawione.

Nawet najlepsze części mogą czasem przestać działać płynnie, dlatego równie ważne jest sprawdzenie stanu technicznego podnośnika. Należy zwrócić uwagę, czy nie występują żadne wycieki, czy działa płynnie zwyżka, systemy awaryjne, nożyce, silniki oraz inne mniejsze elementy.

Obsługa klienta

Przyjemny kontakt z pracownikami wypożyczalni to mały, ale bardzo istotny aspekt, który wpływa na cały proces. Podobnie jak i dostarczenie sprzętu przez wypożyczalnię pod wskazany adres. Dzięki temu znacząco wzrasta zadowolenie klienta z powodu kompleksowej usługi.

Wynajem podnośnika Kwidzyn - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta. Jeśli do zrobienia jest praca, która zajmie kilka godzin lub dni, to wtedy doskonały jest wynajem krótkoterminowy. W przypadku wielotygodniowych lub miesięcznych prac najbardziej opłaca się wynajem długoterminowy. Cena zwykle ustalana jest indywidualnie, tak aby była korzystna zarówno dla wypożyczalni jak i klienta.

Wynajem podnośnika koszowego
Podnośniki koszowe - jakie wybrać i czym się kiero...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113