• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Czy zimą można wynająć podnośnik do montażu reklamy?

Czy zimą można wynająć podnośnik do montażu reklamy?

Branża reklamowa - niezależnie od pory roku - otrzymuje zlecenia stworzenia i zamontowania np. bannerów. Czy zimą można wynająć do tego podnośnik?

Oczywiście, że tak. Reklamy należy zmieniać cały czas, niezależnie od miesiąca. Zimą należy jednak wziąć pod uwagę kilka dodatkowych czynników.

Praca na podnośniku zimą - co wziąć pod uwagę? 

Prócz wielu standardowych parametrów, zimą te pogodowe oczywiście również są obecne. Warto zatem spoglądać na prognozy dotyczące siły wiatru, opadów atmosferycznych i temperatury.

  • siła wiatru - z reguły jesienią oraz zimą częściej uświadczymy mocniejsze porywy wiatru, które mogą zastopować zaplanowane prace,
  • opady atmosferyczne - zimową porą - prócz deszczu oraz gradu - dochodzi także możliwość napotkania opadów śniegu i krupy śnieżnej, co utrudnia z automatu komfort działania na wolnym powietrzu,
  • temperatura - praca na wysokości zimą należy do najmniej przyjemnych - zdecydowanie niższa temperatura pogarsza warunki pracy zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia dodatkowo z silnym wiatrem, obniżającym temperaturę odczuwalną.

Mimo słabszych warunków do pracy na otwartej przestrzeni, generalnie żaden z podnośników nie powinien zostać wyeliminowany do montażu powierzchni reklamowych zimą.

Zimowa pora roku znacznie częściej modyfikuje harmonogram prac, jeśli widzimy za oknem intensywne opady deszczu czy śniegu, w dodatku w połączeniu z porywami wiatru. Oczywiście w wyjątkowych sytuacjach i tzw. deadlinie jest zwykle możliwe przeprowadzenie czynności zgodnie z czasem, jednak zazwyczaj wszystkie z zainteresowanych stron starają się przede wszystkim patrzeć najpierw pod kątem bezpieczeństwa. Nie jest bowiem w żaden sposób wygodne montowanie czy demontowanie reklamy na podnośniku, wiele metrów nad ziemią. Wówczas zdecydowanie wydłuża się czas pracy i podwyższa ryzyko niewykonania wszystkiego zgodnie z planem, nie mówiąc już o ewentualnych awariach.

Wykorzystanie podnośnika do montażu reklam wcześni...
Wyklejanie reklam z podnośnika

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113