• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Montaż interaktywnego billboardu z użyciem podnośnika

Montaż interaktywnego billboardu z użyciem podnośnika

Interaktywne billboardy to dość częsty widok zwłaszcza w dużych miastach, albo przy popularnych drogach. Te nietypowe dla odbiorców reklamy można zamontować najsprawniej przy użyciu dźwiga i podnośnika koszowego.

Interaktywny billboard - jak zamontować używając podnośniki koszowe? 

Interaktywne billboardy są coraz popularniejszą formą reklamy i tym samym ciekawą dla odbiorcy, właśnie swoją formą przekazu. Na tego typu rozwiązania decydują się zwłaszcza największe marki, przy współpracy z agencjami reklamowymi, w ramach rozbudowanych kampanii.

Czy zamontowanie takiej reklamy jest skomplikowane? Dla zaprawionych w bojach pracowników z pewnością jest to zadanie normalne, ale sam fakt montażu nie należy do procesów łatwych. Waga takiego billboardu jest spora, stąd też konieczność skorzystania ze specjalistycznego sprzętu - dźwigu samojezdnego oraz podnośnika koszowego. Ogranicza to niebezpieczeństwo uszkodzenia reklamy podczas transportu oraz późniejszej instalacji.

Podnośniki zwiększają bezpieczeństwo 

Tak jak w przypadku innych billboardów, tak i w tym przypadki interaktywne rozwiązane może wiązać się z umieszczeniem go na sporej wysokości. Podnośnik koszowy zmniejsza niebezpieczeństwa upadku, dzięki obudowanemu koszowi i specjalistycznemu przypięciu pracownika. Ramieniem podnośnika koszowego można w dodatku dowolnie manewrować, co pozwala w szybki sposób dostać się we wszystkie punkty montażowe billboardu, nawet jeśli lokalizacja jest uciążliwa - boczny wychył ramienia powinien sobie poradzić z każdym miejscem.

Co ciekawe, kilka lat temu jedna z największych marek motoryzacyjnych wykorzystała reklamy interaktywne do pomocy kierowcom w parkowaniu. Reklamy umieszczono na budynkach tuż nad podłożem, a zastosowane oprogramowanie mierzyło odległość auta od zderzaka innego auta. Interaktywny ekran pokazywał postać podpowiadająca, jak idealnie w danym przypadku zaparkować równolegle.

Billboardy interaktywne nie muszą być lokalizowane zatem za każdy mrazem na najwyższych dostępnych pułapach, ale i z wykorzystaniem infrastruktury budynków, np. na ścianach. Niemniej zawsze pomocne przy montażu okazują się podnośniki koszowe.

Konserwacja silosów przy pomocy podnośnika
Podnośniki Iława - wynajem

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113