• Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

  Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

 • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Montaż liter przestrzennych z podnośnika

Montaż liter przestrzennych z podnośnika

Siedziba firmy jest jedną ze składowych jej wizerunku. Powinna być zatem jasno oznaczona, poprzez umieszczenie na ścianie budynku logo oraz nazwy, używając chociażby liter przestrzennych. W procesie montażu skuteczne są podnośniki koszowe.

Podnośnik koszowy i montaż liter przestrzennych 

Wymarzony budynek swojego biznesu od pierwszego momentu powinien zachęcać, bo to już na zewnątrz decydują się pierwsze losy ogólnego wrażenia przyszłego klienta. Jednym z elementów może być nazwa firmy z liter przestrzennych.

W tym aspekcie wybór materiału jest dość szeroki. Litery można bowiem wykonać np. z:

 • plexi,
 • styroduru,
 • PCV,
 • dibondu.

Do tego należy uwzględnić możliwość podświetlania elementów, aby również w nocy budynek prezentował się okazale. O tym, jaki rodzaj wybrać konkretnie i co nada się przy zastanym budynku oraz terenie, warto skonsultować z ekspertami od reklamy zewnętrznej. Wszystko różni się ceną i efektem, a w niektórych przypadkach także określoną trwałością.

Reklama na wysokości - czy zwracać uwagę na parametry podnośnika? 

Litery przestrzenne z reguły jako osobne elementy nie są bardzo ciężkie, jednak większość takich realizacji odbywa się na co najmniej kilkumetrowej wysokości. Nie to jednak jest tylko istotne. Nie można zapomnieć również o maksymalnym udźwigu kosza zwłaszcza, że montaż liter nie odbywa się ręczne, ale przy pomocy narzędzi, np. wkrętarki.

O komforcie pracy w podnośniku decyduje szerokość kosza. Ten aspekt przydaje się również w "pakowności" - jeśli kosz jest większy, to automatycznie zwiększają się możliwości zabrania ze sobą większej ilości elementów do montażu.

Zasięg każdego podnośnika uzależniony jest również od odległości, w jakiej zaparkuje maszyna od ściany budynku. Na koniec z tyłu głowy wymaga się też mieć stan nawierzchni, gdzie zaparkuje podnośnik koszowy. Czasami może się okazać, że pod nadmiernym ciężarem dojdzie do uszkodzenia gruntu, czy innego typu podłoża.

Kiedy najczęściej montuje się litery przestrzenne przy użyciu podnośnika? Tutaj nie ma reguły, jednak jeśli budynek już normalnie funkcjonuje i przychodzą do niego klienci, to wszelkie zmiany i montaż najlepiej wykonywać wtedy, kiedy nie ma ruchu. Z drugiej jednak strony prace po zmierzchu ograniczają widoczność, dlatego trzeba optymalnie wybrać porę na działanie, bo montaż może zająć kilka godzin.

Wyklejanie reklam z podnośnika
Konserwacja silosów przy pomocy podnośnika

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113