• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Montaż logo z pozycji podnośnika koszowego

Montaż logo z pozycji podnośnika koszowego

Montaż wielkiego logo np. na budynku lub szerokiej kolumnie nigdy nie jest prostym zadaniem. Dobrym pomysłem w takich przypadkach jest skorzystanie z wynajmu podnośnika i to nawet nie jednego.

Zwyżka w postaci podnośnika odnajduje się w wielu rodzajach czynności, potrzebnych do wykonania na wysokości nawet kilkudziesięciu metrów. Pracownicy dzięki maszynie mogą w znacznie szybszy i prostszy sposób dotrzeć na wyznaczone miejsce. A takim zadaniem może być chociażby montaż logo dla klienta.

Montaż logo z podnośnika 

Zaletą podnośników koszowych z całą pewnością jest prostota, z jaką da się znaleźć wysoko na górze, często nawet w trudno dostępnych lokalizacjach i nie potrzeba do tego konstrukcji rusztowań. Wystarczy ramię podnośnika, aby co chwilę znaleźć się w innym punkcie prac, zarówno w górę, w dół, jak i na boki. Obudowany kosz zmniejsza - w porównaniu z wcześniej wspomnianymi rusztowaniami - ryzyko wypadku z wysokości, które rzecz jasna mogłyby być opłakane w skutkach, mimo odpowiedniego przytwierdzenia do punktów kotwienia.

Kosz podnośnika umożliwia też za jednym razem wziąć większość, jeśli nie wszystkie narzędzia oraz - w zależności od wymiarów - elementy logo do montażu. Tutaj trzeba mieć jednak na uwadze, że każdy model podnośnika odznacza się innymi parametrami technicznymi, m.in. w kontekście maksymalnego udźwigu, co ma znaczenia przy liczbie nie tylko narzędzi, elementów reklamy, ale i liczbie pracowników.

Montaż logo, jak i innych rodzajów reklamy, można wykonywać o każdej porze dnia i nocy, jednak w miarę możliwości rekomenduje się pory dziennie, z prostego powodu - lepszego oświetlenia. Praca trwa bowiem zawsze kilka godzin, a przy braku naturalnego oświetlenia prace zawsze trwają dłużej i niekoniecznie tak sprawnie, jakby się można było spodziewać. Zdecydowanie lepiej w ciągu dnia jest transportować wszelkie, duże elementy logo w górę, które trzeba będzie zamontować np. na budynku, słupie, kolumnie, czy konstrukcji stalowej. Dużo jednak do powiedzenia przy ostatecznym wyborze pory dnia ma sama lokalizacja, bowiem jeśli przy niej panuje duży ruch aut, czy klientów, to naturalnym są prace po godzinach otwarcia.

Wywieszanie reklamy na balkonie. Czy jest to w zgo...
Wynajem podnośnika i umieszczenie reklamy na zabyt...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113