• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Montaż reklam przy użyciu podnośnika koszowego

Do montażu reklam można użyć podnośnika

Jednym z podstawowych celów podnośnika koszowego jest praca na wysokościach. Stąd znakomicie znajduje swoje zastosowanie przy montażu i demontażu reklam billboardowych.

Maszyny te są pomocne dzięki stabilnej konstrukcji i platformie.

Podnośnik koszowy - Kwidzyn  

Podnośniki koszowe przejezdne należą do grupy maszyn podestów ruchomych przejezdnych, transportujących pracowników na określone miejsca robocze, gdzie prace odbywają się na specjalnej platformie roboczej. Każdy podnośnik koszowy zbudowany jest z podwozia, wysięgnika oraz roboczej platformy, wraz z układem sterującym. Sam wysięgnik może mieć konstrukcję przegubową, albo nożycową.

Istnieją również podnośniki koszowe z rodzaju podestów ruchomych samojezdnych, w których występuje ramię hydrauliczne z koszem na podwoziu ciężarowym.

Wszystkie podnośniki są pod nadzorem technicznym Urzędu Dozoru Technicznego.

Podnośnik koszowy i montaż reklam

Samojezdne (na samochodzie ciężarowym), przewoźne (za samochodem), czy też wolnobieżne (z własnym podwoziem) podnośniki koszowe będą dobrym rozwiązaniem do montażu reklam w Kwidzynie, w Grudziądzu, czy też innych miejscach, gdzie zajdzie taka potrzeba. Mobilność urządzenia jest tutaj bardzo ważną cechą, a ponadto należy wspomnieć o stojącej na dobrym poziomie sterowności, czy też samej konstrukcji, zapewniającej odpowiednie bezpieczeństwo pracownikom i osobom montującym reklamy, nawet w mniej dostępnych lokalizacjach.

Oczywiście reklamy mogą być instalowane z poziomu rusztowań, jednak samo zbudowanie i usadowienie takiej konstrukcji pochłania bardzo dużo czasu. Wynajem podnośnika znacznie usprawnia cały proces i jest to zdecydowanie wygodniejsze zadanie, chociażby z powodu komfortu dotarcia do wyznaczonych punktów montażowych, co sprzyja samej efektywności pracy. Manewrowanie platformą roboczą jest też znacznie bezpieczniejszą techniką, aniżeli kontrola nad każdym ruchem na rusztowaniu.

Jakie reklamy można montować z użyciem podnośnika koszowego? Niezależnie od gabarytów i wagi, można instalować litery przestrzenne, świetlne kasetony, bannery, billboardy, reklamy outdoorowe i inne wielkopowierzchniowe materiały.

Podnośniki koszowe - jakie wybrać i czym się kiero...
Podnośnik nożycowy - charakterystyka urządzenia

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113