• Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

  Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

 • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Podnośnik do wymiany kasetonu

Podnośnik do wymiany kasetonu

Wielkopowierzchniowe sklepy i centra handlowe kładą szeroki nacisk na prezentowanie swoich marek na ścianach budynków. Przy pomocy podnośników odbywa się wymiana i montaż logo oraz liter, np. kasetonowych.

Reklama zewnętrzna - z czego wykonać logo na budynku? 

Agencje reklamowe zazwyczaj mają w swojej ofercie bardzo szeroki wybór elementów, w dodatku w przeróżnych konfiguracjach. Niezależnie z czego dana reklama jest stworzona, często do montażu lub demontażu nadaje się podnośnik koszowy. Jakiego rodzaju logo można zatem spotkać?

 • billboardy,
 • kasetony,
 • bannery,
 • litery przestrzenne,
 • siatki mesh,
 • folie na okna,
 • i inne,

Litery przestrzenne/kasetony ukazujące dostępne marki, np. odzieżowe, często widzimy na galeriach handlowych i to na dość dużych wysokościach. Jak te elementy zamontowano? Oczywiście przy użyciu podnośnika.

Klientami firm wypożyczających podnośniki w sporej grupie są agencje reklamowe. W zasadzie każdej zdarza się regularnie mieć zlecenia wykonania przestrzennych reklam, wraz z montażem. Aby jednak dokończyć zamówienie, firma musi zgłosić się po specjalistyczny sprzęt.

Przykład działania podnośnika koszowego przy galerii handlowej 

Jednym z przykładów może być nie tylko montaż logo sklepu na ścianie galerii handlowej, ale i wcześniejszy jej demontaż, czyli krótko mówiąc - zmianę lokalizacji logo na tym samym budynku. Specyfika dotycząca domów handlowych jest taka, że należy przy pracach uwzględnić m.in. drogi prowadzące do parkingu oraz drogi awaryjne, którymi mogą poruszać się również służby ratunkowe. Może się zatem zdarzyć tak, że podnośnik zaparkuje kilka metrów od ściany budynku, a więc znacząco zmniejszają się możliwości wysięgu - należy dokonać wyboru odpowiedniego modelu maszyny, z wystarczającym wysięgiem, niezakłócającym prac montażu i demontażu kasetonów.

Aby zminimalizować ryzyko blokady dróg i zakłócenia funkcjonowania galerii, zwykle prace tego typu odbywają się już po zamknięciu galerii. Chętnie współpracujemy z agencjami reklamowymi przy działaniach związanych z logo, aby klient docelowy był w pełni zadowolony z efektów, wykorzystując podnośniki.
W jakim celu podnośnik do telebimu?
Podnośniki Prabuty - wynajem

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113