• Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

  Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

 • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Podnośnik nożycowy - charakterystyka urządzenia

Podnośniki nożycowe

Podnośnik nożycowy to jeden z kilku popularnych maszyn, które stosuje się zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Jaka jest jego charakterystyka?

Podnośnik nożycowy z Kwidzyna na każdy teren 

Podnośnik nożycowy jest na tyle stabilną konstrukcją, że doskonale poradzi sobie na każdej nawierzchni, również tej nieutwardzonej. Opony terenowe i system osi wahliwej dodatkowo pomagają w tym, by praca w trudnym terenie została sprawnie przeprowadzona.

Maszyny tego rodzaju roboczych podestów są specyficzne, ale bardzo funkcjonalne, mogące osiągać nawet 28 metrów wysokości. Zawierają stalowe platformy, co gwarantuje fakt solidnej konstrukcji, razem z barierami ochronnymi. Operator takiego podnośnika może skorzystać również z:

 • awaryjnego przycisku zatrzymania maszyny,
 • ręcznego zaworu awaryjnego obniżenia platformy podnośnika,
 • aktywnego czujnika wychylenia, wraz z sygnałami ostrzegawczymi (dźwiękowymi),
 • hamulców ręcznych,
 • licznika motogodzin, pokazującego najważniejsze parametry funkcjonowania podnośnika.

Zasilanie podnośnika nożycowego

Podnośniki nożycowe (podesty robocze) znane są z posiadanych zasilaczy w postaci akumulatorów trakcyjnych. Umieszczone wskaźniki pokazują stan naładowania maszyny, z kolei ewentualne ładowanie odbywa się z tyłu podnośnika, za pomocą kabla, bez konieczności przerwania pracy w czasie doładowywania akumulatora.

Nożycowe podesty robocze są kompaktowymi urządzeniami z łatwym procesem sterowania, dlatego okazują się bardzo zwrotne i nieskomplikowane w obsłudze. Ponadto są wyposażone w specjalne systemy zabezpieczeń przed nadmiernym przechyłem podczas pracy.

Podnośnik nożycowy - kupno czy wynajem w Kwidzynie? 

Sam podnośnik nożycowy to dość kosztowania sprawa, dlatego znacznie korzystniejszą opcją jest jego czasowe wypożyczenie w Kwidzynie, czy też kupno maszyny używanej. Niemniej warto najpierw przemyśleć to pierwsze rozwiązanie, ponieważ wówczas nie trzeba martwić się np. o konserwacje i przeglądy techniczne. Również w naszej firmie chętnie doradzimy w doborze i wypożyczeniu sprzętu.

Montaż reklam przy użyciu podnośnika koszowego
Rodzaje podnośników koszowych

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113