• Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

  Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

 • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Podnośniki koszowe - jakie wybrać i czym się kierować?

Wynajem podnośnika
Podnośniki koszowe posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowań, od tych prostszych, po znacznie skomplikowane czynności.

Maszyny tego typu potrzebne są m.in. przy usuwaniu awarii sieci energetycznych, jak i przy prowadzeniu prac związanych z pokryciem dachowym. Specjaliści korzystają również z nich np. podczas kontroli stanu technicznego jakichś konstrukcji na wysokościach, czy też w nieco mniej dostępnych lokalizacjach. Także po wykryciu nieprawidłowości, również i naprawa może odbywać się za pomocą podnośników.

Podnośniki koszowe Kwidzyn 

Terminy wiosenne i jesienne związane są również z prowadzeniem prac porządkowych wśród materiału roślinnego, m.in. w Kwidzynie oraz w Malborku. Zwykły mieszkaniec jest zatem świadkiem podcinania drzew przy użyciu takiego sprzętu, natomiast w kwestiach np. elewacji budynków jest znakomitą alternatywą dla rusztowań, które pochłaniają znacznie więcej czasu, z uwagi na rozłożenie i demontaż konstrukcji.

Z podnośnika koszowego można korzystać m.in.:

 • podczas odśnieżania dachów,
 • podczas mycia oraz oczyszczania elewacji,
 • podczas wykonywania elewacji budynków,
 • podczas prac związanych z reklamami wielkoformatowymi,
 • podczas wykonywania ociepleń budynków.

Jak widzimy, z podnośników koszowych można korzystać przy różnych pracach wysokościowych, a te powyżej wymienione to tylko niektóre z nich.

Wynajem podnośników koszowych

Wiele firm z takiego rodzaju specjalistycznego sprzętu ma potrzebę korzystać tylko okazjonalnie (czasowo), dlatego optymalnym rozwiązaniem jest wynajem podnośnika koszowego. Firma dysponująca podnośnikami odpowiednio wspomoże również przy wyborze konkretnego modelu, który przy danej czynności będzie najefektywniejszy. Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, każde prace charakteryzują się innymi wymaganiami, dlatego modele podnośników też mają różne parametry.

Pracownicy danego przedsiębiorstwa, którzy chcą skorzystać i wynająć podnośnik do wykonania określonych prac, nie muszą być doświadczeni w tej kwestii. Warto w takim przypadku poprosić o pomoc specjalistów, aby dobór sprzętu i cały proces odbył się bardzo sprawnie.

Co wziąć pod uwagę przy wypożyczaniu podnośnika w ...
Montaż reklam przy użyciu podnośnika koszowego

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113