• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Podnośniki koszowe - prace interwencyjne w Kwidzynie

Podnośniki koszowe w Kwidzynie - wycinka drzew

Podnośniki koszowe to specyficzny sprzęt z kategorii maszyn dźwignicowych, bowiem na końcu hydraulicznego ramienia zazwyczaj jest zainstalowany kosz, albo platforma robocza.

W przypadku koszy dla pracowników, to można spotkać się z różnym jego wykonaniem - od siatek, poprzez płyty, po ramy. Podnośniki koszowe są znacznym usprawnieniem we wszelakich pracach na wysokości, np. na budowie. Wykorzystanie takich mechanizmów znacznie ogranicza ryzyko ewentualnych, niepożądanych zdarzeń wypadkowych, m.in. przy pracach interwencyjnych, o których wspomnimy w dalszej części.

Rodzaje podnośników koszowych - Kwidzyn

Kwidzyn jest jednym z naszych głównych terenów obsługi klientów, których interesują podnośniki koszowe. Przypomnijmy zatem, jakie wyróżnia się rodzaje.

Przede wszystkim dzielą się na takie, które do miejsca prac mogą dojechać samodzielnie, oraz na te, wspomagające się innym pojazdem, na przyczepie. Drugą kategorią jest podział konstrukcyjny - na podnośniki masztowe, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe oraz podnośniki przegubowo-teleskopowe. W przypadku maszyn masztowych decydujący jest maszt wysuwający się pionie, który świetnie nadaje się do działań wysokościowych. Jeśli chodzi o podnośniki przegubowe, to te potrafią omijać przeszkody dzięki konstrukcji ramienia, z kolei podnośniki teleskopowe odznaczają się dużym zasięgiem bocznym. Sporą popularność mają również podnośniki przegubowo-teleskopowe, jako te najbardziej uniwersalne. Każdy rodzaj posiada oczywiście specjalny kosz, mogący transportować zarówno ludzi, jak i towary.

Prace interwencyjne a podnośniki koszowe 

Firma może pomóc przy każdym rodzaju prac interwencyjnych, wynajmując podnośniki koszowe. Do takich działań włączają się zarówno remonty instalacji, montaże, prace konserwacyjne, czy różne naprawy. Podesty wykazują się sporą efektywnością również przy konstrukcjach dachowych, elewacjach, powierzchniach reklamowych, pracach oświetleniowych, wycince drzew i innych. Można wręcz podsumować, że podnośników koszowych nie da się zastąpić.

Podnośnik w hali - kiedy jest to możliwe?
Bezpieczeństwo pracy na podestach ruchomych

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113