• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Przycinanie drzew z wykorzystaniem podnośnika koszowego

Przycinanie drzew z wykorzystaniem podnośnika koszowego

Podnośnik koszowy jest urządzeniem niezbędnym w wielu dziedzinach, w wielu branżach, przy wielu pracach. Jedną z takich czynności jest przycinanie drzew.

Drzewa co sezon - zwłaszcza w bezpośrednim sąsiedztwie ulic i chodników - wymagają pielęgnacji, a więc przycinania gałęzi, albo usuwania niebezpiecznych konarów. W tego typu działaniach podnośnik koszowy jest obowiązkową maszyną do realizacji.

Przycinanie drzew jest jedną z kluczowych czynności, jakie są z nimi związane. Formuje się przy tym koronę drzewa, aby wyglądały jak najestetyczniej. Przycinanie jest ważne w pierwszych latach wzrostu roślin. Ponadto dzięki temu udaje się drzewom utrzymywać silny szkielet gałęzi oraz ograniczyć zbyt wielki rozrost. Do tego należy dodać, że regularnie powinny być usuwane suche bądź złamane gałęzie, które mogą być niebezpieczne.

Jakiekolwiek przycinanie drzew odbywa się oczywiście na pewnej wysokości - kilku lub kilkunastu metrów. Koniecznością jest zatem użycie specjalnej maszyny, zwyżki. Optymalnym wyborem jest tutaj podnośnik koszowy, bowiem stabilny kosz zapewnia komfort pracy i bezpieczeństwo podczas przycinania gałęzi. Mobilność ramienia podnośnika ułatwia formowanie koron drzew, bez względu na rozmiary.

Podobnie jak przy innych pracach, zawsze należy uwzględnić wszystkie parametry techniczne do procesu przycinania drzew - wysokość drzew, liczbę pracowników, lokalizację oraz rodzaj nawierzchni i ogólną masę w koszu - wraz z pracownikami oraz narzędziami.

Montaż paneli fotowoltaicznych z użyciem podnośnik...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113