• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Serwisowanie i montaż kamer monitoringu z podnośnika

Serwisowanie i montaż kamer monitoringu z podnośnika

Kamery monitoringu są dzisiaj wszechobecne, zwłaszcza na ulicach miast. Do systematycznej kontroli, a także montażu czy serwisowania tego sprzętu przydatny okazuje się podnośnik koszowy. Dlaczego?

Serwisowanie i montaż kamer monitoringu z podnośnika

Kamery można montować w różnych miejscach, ale jedno co je wszystko łączy, to zazwyczaj sytuacja montażu na wysokości tak, aby nie można ich było prosto dosięgnąć. Zresztą taki jest cel, aby móc na obrazie uchwycić jak najwięcej, jednocześnie zachowują odpowiednią jakość. Często zdarza się zatem tak, że drabina okazuje się bezużyteczna. Warto wówczas zastanowić się nad skorzystaniem z podnośnika koszowego. Jakie są jego zalety podczas pracy przy kamerach?

Podstawową wartością jest bezpieczeństwo. Pracownik może w spokoju realizować swoje działania w koszu, bowiem ten jest obudowany, a w dodatku osoba przebywająca w środku jest przypięta. Podnośnik pomaga dotrzeć do kamer umieszczonych w skomplikowanych, ciasnych lokalizacjach, dzięki wychyłowi ramienia zwyżki. Dzięki temu nie można również zapomnieć o możliwości dostania się do kilku punktów w krótkim czasie, bez konieczności przestawiania całej maszyny. W przypadku uniesienia cięższych sprzętów, jest taka sposobność do nawet kilkuset kilogramów. Każde urządzenie można dopasować do swoich potrzeb, włącznie z wysokością, na jaką pracownik będzie musiał się wznieść, aby zamontować czy skontrolować kamerę monitoringu.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku innego typu zleceń, wynajem podnośnika należy wcześniej uzgodnić - lokalizację, datę, godzinę i przybliżony czas prac przy kamerach.

Montaż paneli fotowoltaicznych z użyciem podnośnik...
Sesja zdjęciowa przy użyciu podnośnika

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113