• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Sesja zdjęciowa przy użyciu podnośnika

Sesja zdjęciowa przy użyciu podnośnika

Jedną z zalet dronów jest możliwość wykonania zdjęć z powietrza. Nic nadal jednak nie zastąpi pracy fotografa, który np. z pomocą podnośnika koszowego może wykonać świetnej jakości sesję zdjęciową.

Podnośnik koszowy nie tylko przy remontach i montażach

Użycie podnośnika koszowego kojarzy się przede wszystkim z remontami budynków, montażem reklam, czy z innego rodzaju pracami interwencyjnymi. I słusznie, bo zleceń w tym zakresie jest najwięcej. Zdarzają się jednak zlecenia zupełnie odmiennie od tych typowych, jak chociażby wykonanie sesji zdjęciowej z wysokości kilkudziesięciu metrów przez fotografa.

Nie zawsze fotografie z drona wychodzą na tyle dobrze, że można pominąć pracę profesjonalnego fotografa. Często widoki typu panorama miasta, zachód słońca, wschód słońca, fotografowanie burz wychodzi o wiele okazalej poprzez ręczne wykonanie profesjonalnym sprzętem.

Zaletą sesji zdjęciowej w podnośniku jest również spokój pracy. Dzięki wszystkim procedurom bezpieczeństwa ryzyko wypadku jest minimalne, a w samym koszu można umieścić wszystkie urządzenia i sprzęt, potrzebny do wykonania sesji zdjęciowej. Nie można zapominać o mobilności podnośnika i możliwości korekt lokalizacji. Każde przesunięcie i zmiana kadru jest szalenie ważna przy profesjonalnej sesji fotograficznej.

Tak jak w przypadku typowej współpracy z podnośnikiem np. w sferach remontowych, tak i w przypadku sesji zdjęciowej konieczny jest wynajem na konkretny termin - tj. dzień, godzina, miejsce, czas trwania działań, wynajem z operatorem lub bez niego, a także wymagana wysokość.

Serwisowanie i montaż kamer monitoringu z podnośni...
Wywieszanie reklamy na balkonie. Czy jest to w zgo...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113