• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Szeroki kosz podnośnika sprzyja przy montażu reklam

Szeroki kosz podnośnika sprzyja przy montażu reklam

Montaż reklam można wykonywać na kilka sposobów - mniej lub bardziej bezpiecznych, np. przy pomocy tzw "alpinistów", jak i dzięki podnośnikom koszowym. Wymiary podnośnika nie muszą, ale mogą znacznie usprawnić pracę, jeśli dokładnie wiadomo, jakie czynności trzeba wykonać podczas montażu bannerów reklamowych.

Podczas wyboru zwracamy uwagę na udźwig kosza, bowiem w przypadku unoszenia wielokilogramowych elementów, może mieć znaczenie to, czy dany model urządzenia uniesie łącznie 200, 400, czy 600 kilogramów, włącznie z pracownikami. Odrębną kwestią są też inne wymiary podnośnika. Dlaczego staje się to tak ważne?

Wymiary podnośnika koszowego 

Wiele zależy od rodzaju reklam, jakie trzeba będzie zamontować - niektóre ważą mniej, a niektóre zdecydowanie więcej i zajmują znacznie większą powierzchnię. Różnie zatem mogą w podnośniku wyglądać kasetony, litery przestrzenne, czy folia reklamowa.

Ważna zatem jest kwestia nie tylko ciężaru narzędzi, elementów reklamy oraz pracowników w koszu, ale i rozmiary samego kosza podnośnika. W przypadku potrzeby zabrania na górę sporej ilości rzeczy, naturalnym jest fakt, że wybór powinien paść na kosz z jak największą przestrzenią, aby zapewnić sobie najbardziej komfortową pracę, dodając przy tym maksimum bezpieczeństwa na wysokości.

Często wykorzystanie podnośnika koszowego z największymi parametrami wystarczy, aby "na raz" wziąć wszystkie potrzebne materiały. Z kolei zasięg podnośnika może też być wystarczający na tyle, że nie będzie konieczne przestawianie maszyny, tylko działanie i montaż reklamy w jednej konfiguracji lokalizacyjnej.

Decyzję o wyborze konkretnego podnośnika warto poprzedzić szczegółową analizą swoich potrzeb. Uwzględnienie już wcześniej liczby pracowników, wysokości prac i wagi wszystkich narzędzi oraz części reklam, może pomóc na tyle, że cała praca potrwa zdecydowanie krócej.

Montaż reklam z użyciem podnośnika przy drodze pub...
Wykorzystanie podnośnika do montażu reklam wcześni...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113