• Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Blog - podnośniki, wózki widłowe

  Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

  Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

 • Blog - podnośniki, wózki widłowe

W jakim celu podnośnik do telebimu?

W jakim celu podnośnik do telebimu?

Branża reklamowa bardzo często wymaga pracy na wysokości. Choć telebim jest jedną z mniej zaawansowanych form ingerencji w strukturze reklamy, bo ta wyświetla się w formie elektronicznej, to jednak podnośnik w niektórych przypadkach usterek jest niezbędny.

Wynajem podnośników dla agencji reklamowych 

Agencje reklamowe często współpracują z firmami wynajmującymi podnośniki. Często bowiem wymagają tego waga oraz rozmiar stworzonej reklamy zewnętrznej - trzeba ją przewieźć, przenieść, umieścić w odpowiedniej lokalizacji, zamontować, zawiesić i dopracować każdy szczegół idealnej widoczności reklamy już na wysokości. Nie uda się to bez użycia m.in. podnośnika, czy dźwigów. O jakich reklamach m.in.mowa?

 • Billboardy,
 • Siatki mesh,
 • Litery przestrzenne,
 • Kasetony,
 • Reklamy świetlne,
 • Folie reklamowe.

Generalnie nie ma jednego określonego modelu podnośnika, idealnego do wszystkich działań związanych z reklamami. Tak jak w innych branżach, o wyborze decyduje wiele składowych, w tym ciężar, wysokość i stan nawierzchni. Ponadto dodajemy do tego wymiary kosza, liczbę pracowników i narzędzia.

Podnośnik do telebimu? 

Wracając jednak do wątku z tytułu tego tekstu - w jakim celu podnośnik jest potrzebny akurat do telebimu, pomijając kwestie typowo instalacyjne konstrukcji?

Telebim nie jest urządzeniem działającym zawsze idealnie, na pełnych obrotach. Sprzęt czasami może ulec awarii, przestać wyświetlać prawidłowo reklamy, albo mieć kłopot od strony elektrycznej. Wówczas nie jest możliwe sterowanie urządzeniem zdalnie, z poziomu komputera, poprzez połączenie z internetem. Jedynym rozwiązaniem jest interwencja elektryka, który wzniesie się na podnośniku. Wybór podnośnika może być w takiej sytuacji uzależniony głównie od lokalizacji telebimu, wobec którego należy ustalić optymalny wysięg podnośnika, do oddalenia się maszyny od telebimu, aby nie przeszkadzać przechodniom, czy przejeżdżającym pojazdom, dbając o bezpieczeństwo swoje oraz wszystkich osób wokół. Takie działania związane z elektryką mogą być czasochłonne.

Podnośniki Chełmno - wynajem
Podnośnik do wymiany kasetonu

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113