• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Wyklejanie reklam z podnośnika

Wyklejanie reklam z podnośnika
Montowanie reklam to nie tylko zwykłe wieszanie bannerów dotyczących usług, produktów, czy wydarzeń. To także wyklejanie reklam, do czynności których z pomocą również mogą przyjść podnośniki.

Podnośnik do czynności wyklejania reklamy?

Podnośnik koszowy to bardzo częsty "współpracownik" w branży reklamowej, zwłaszcza przy montażu różnych elementów na wysokości. Agencje często decydują się na wynajem podnośników, bowiem skorzystanie z urządzenia tego typu jest prostsze i pomaga zaoszczędzić czas, bowiem unika się długotrwałego montażu oraz demontażu rusztowania.

Oczywiście działania z podnośników również wymagają określonego czasu chociażby na odpowiednie usadowienie się na podłożu, uruchomienie, czy rozłożenie, jednak trwa to zdecydowanie szybciej, aniżeli opieranie się na manualnych konstrukcjach. Ponadto podnośnik udostępnia znacznie szersze pole robocze, nawet na wiele metrów w bok, w górę, czy w dół. W przypadku rusztowań naturalnie nie jest to możliwe.

Podnośnik podczas wyklejania reklam - jakie parametry mogą mieć znaczenie?

Czasami przy zleceniach kluczowe przy wyborze odpowiedniej maszyny mogą okazać się parametry, takie jak:

  • Udźwig - zwłaszcza w przypadku konieczności unoszenia narzędzi, czy ciężkich elementów reklamy,
  • Wysięg boczny - maksymalna pozycja w bok,
  • Wysokość - maksymalna pozycja pracy.

Aura może przeszkodzić

Do wyklejenia reklamy na otwartym powietrzu swoje "trzy" grosze może wtrącić pogoda. Trzeba prognozę zawsze brać pod uwagę, bowiem intensywne opady deszczu, czy nadmierne nasłonecznienie to zdecydowanie warunki eliminujące działania.

W przypadku dobrej aury, pracownicy mogą rozpocząć wyklejanie reklamy przy pomocy podnośnika. Auto z koszem oddziela się wokół pachołkami, aby nieuprawnione osoby nie znalazły się zbyt blisko prac. Samych pracowników podpina się natomiast do punktu kotwiącego, po czym następuje ruch w górę. Całość zajmuje do kilku godzin, w zależności od zakresu czynności, czyli rozmiaru reklamy.

Czy zimą można wynająć podnośnik do montażu reklam...
Montaż liter przestrzennych z podnośnika

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113