• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Wykorzystanie podnośnika do montażu reklam wcześnie rano

Wykorzystanie podnośnika do montażu reklam wcześnie rano

Montowanie, czy serwisowanie reklam bywa czasami bardzo skomplikowaną pracą. Zwłaszcza, że niektóre działania muszą odbywać się w nieco nietypowych porach - np. w nocy, albo o wschodzie słońca. Dlaczego?

Powód jest dość prosty - chodzi o widoczność. O zmroku, późnym wieczorem, czy w okolicach wschodu słońca widoczność jest bardzo ograniczona, nawet jeśli wspomoże się dużą porcją sztucznego oświetlenia. W takich warunkach trzeba jeszcze bardziej wzmóc skupienie i czujność zwłaszcza, jeśli praca wymaga działania na wysokości, np. w koszu podnośnika. Z racji tego, że czas pracy nie jest standardowy, trzeba odpowiednio wcześniej zorganizować wynajem podnośnika i ustalić wszystkie szczegóły.

Wynajmem podnośnika o nietypowej porze 

W przypadku dobrze zorganizowanej firmy i odpowiedniej liczby pracowników, raczej nie powinno być problemów z wynajmem podnośnika na godziny nocne, lub wczesnoporanne. Trzeba jednak pamiętać o kilku aspektach organizacyjnych:

  • zgłoszenie wynajmu podnośnika powinno odbyć się odpowiednio wcześnie, aby obie strony mogły zorganizować swój czas, włącznie z ewentualnym wykorzystaniem pracownika z zewnątrz, mającym uprawnienia sterowania tego typu zwyżką,
  • w zleceniu musi być jasno sprecyzowania informacja, w jakim miejscu będą odbywały się prace i w jakich godzinach,
  • z racji ograniczonej widoczności, trzeba pamiętać o zapewnieniu sobie dobrego oświetlenia. Kosze w podnośnikach umożliwiają podłączenia zewnętrznych lamp do pracy.

Dlaczego prace montażu reklam odbywają się w nocy? 

Najczęściej podstawowym argumentem jest znacznie mniejszy, albo zupełny brak ruchu klientów, czy osób postronnych. Pozwala to na bezproblemowe działania przy reklamach na wysokości, bez zagrożeń wokół dla osób nieuprawnionych.

Pomijając kwestię tego, że dla niektórych praca o tak wczesnej godzinie nad ranem może być w pewnym stopniu problematyczna, to jednak na wysokości, przy dobrej pogodzie, można w ramach bonusu podziwiać na podnośniku pięknie widoki związane ze wschodem słońca.

Szeroki kosz podnośnika sprzyja przy montażu rekla...
Czy zimą można wynająć podnośnik do montażu reklam...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113