• Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Blog - podnośniki, wózki widłowe

    Koniecznie sprawdzaj na bieżąco naszego bloga

    Z myślą o Tobie stworzyliśmy firmowego bloga, na którym będziemy umieszczać porady dotyczące przede wszystkim życia codziennego, m.in. na temat podnośników. W kwestiach, które są najważniejsze dla każdego, my poradzimy Ci najlepiej.

  • Blog - podnośniki, wózki widłowe

Wynajem podnośnika koszowego

Operator podnośnika
Podnośniki koszowe są maszynami, które pozwalają wykonywać prace na wysokościach, transportując przy tym materiały i pracowników na określone stanowiska. Czy zainteresowane firmy mogą decydować się na wynajem podnośnika?

Ruchomy podest posiada hydrauliczną strukturę, przy której znajduje się kosz. Zwłaszcza branża budowlana korzysta z tego typu urządzeń przy projektach montażowych, instalacyjnych, odświeżania dachów, czyszczenia elewacji, czy też nieco inne branże, np. do pielęgnacji drzew.

Wynajem podnośników w Kwidzynie - zalety 

Największą zaletą wynajmu podnośnika przez osoby prywatne czy firmy - zwłaszcza te spoza branży - jest możliwość otrzymania pełnej usługi, czyli maszyny razem z obsługą wykwalifikowanego pracownika-operatora. Podnośnikiem może bowiem sterować wyłącznie osoba z doświadczeniem i uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego w kategorii IP, w zakresie obsługi podestów ruchomych, zarówno wolnobieżnych, jak i przewoźnych, czy samojezdnych. W takim układzie właściciel danej firmy nie musi zaprzątać sobie głowy jeszcze z kwestią poszukiwań wykwalifikowanego operatora danej maszyny i tym, czy przez cały czas zostaną zachowane wszelkie normy bezpieczeństwa, czy reguły BHP.

Kwidzyn - podnośniki koszowe 

Oczywiście wynajem podnośników koszowych jest również świetnym wyjściem z punktu ekonomicznego. Koszty są rzecz jasna wówczas nieporównywalnie mniejsze za czasowe wynajęcie, niż w przypadku zakupu maszyny na stałe, zarówno nowej, jak i używanej, zwłaszcza jeśli nie ma się pewności, czy harmonogram prac będzie cały czas zapełniony, aby sprzęt nieużywany nie niszczał.

To dobra opcja też dla startujących biznesów, przy których nawet jeśli będzie zachowana ciągłość zleceń, to w takim okresie sam budżet inwestycyjny niekoniecznie może na taki jednorazowy wydatek pozwalać. Wynajem to zatem doskonałe rozwiązanie dla małych firm.

Inną kwestią stojącą po stronie wynajmu podnośników, jest również chociażby bieżące serwisowanie, naprawianie i dbanie o aktualne przeglądy techniczne (niektóre są konieczne nawet co miesiąc), bowiem w tym zakresie odpowiedzialność stoi po stronie właściciela urządzeń.

Podnośniki zamiast drabin
Co wziąć pod uwagę przy wypożyczaniu podnośnika w ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://energo.info.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

O firmie

Dla nas najważniejszy jest klient - to jeden z powodów, dlaczego stale poszerzamy naszą ofertę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego interesanta. Mamy ogromne doświadczenie, ale to nie powstrzymuje nas przed ciągłym rozwijaniem się i doskonaleniem marki, którą stworzyliśmy.

Kontakt

Energo
+48 55 279 38 75
+48 693 722 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Zbożowa 5a
ul. Sportowa 2
82-500 Kwidzyn

 

© Energo - Podnośniki Kwidzyn, Malbork, Tczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Studio113